ЗАКАЗ ДИСКОВ

4isla.com.ua

10
Дек

Справжній рок

у театрі ляльок

Існує міф, що на Закарпатті немає справжніх рок-музикантів, та що усі вони просто засіли у підвалах і грають музику тільки «для своїх». У принципі, так воно і є. Адже концертами та фестивалями тішать нас вони не часто. Але рок-музика на Закарпатті є, і кожен гурт хоче бути почутим. Це підтверджує талановитий ужгородський гурт «4исла», який у неділю репрезентуватиме свій перший альбом «Гражданин толпы»

7 грудня в Ужгороді у Закарпатському обласному театрі ляльок «Бавка» відбулася зустріч гурту «4исла» із представниками ЗМІ. Лідер гурту Геннадій Донецький, гітаристи Станіслав Копча та Олександр Полончак, а також один із організаторів концерту голова Асоціації Молодіжних Ініціатив краю Петро Ренжин розповіли про творчі плани, про життя, шанувальниць і, зокрема, про новий альбом. Також виконали кілька нових пісень.

Ідея об'єднати творчі зусилля з'явилася у 2005 році. Спочатку придивлялись один до одного, «зігрувалися» і аж тоді взялися за створення альбому.

"До цього альбому ми йшли шість довгих років, під час яких було багато зупинок і навіть перешкод, та ми це зробили", – розповів лідер гурту Геннадій Донецький під час прес-конференції.

Як зізнається гітарист Станіслав Копча, свою музику їм спочатку доводилося навіть трохи нав'язувати, а поширювали її за допомогою вірусного маркетингу. І вже незабаром це дало результат – сформувалася велика Інтернет-аудиторія прихильників, і зважаючи на те, що на четвер (за інформацією однієї із соцмереж), відвідати концерт у невеликому залі лялькового театру вже зголосилося близько трьохсот чоловік, то це справжній успіх.

За напрямом їхню творчість можна віднести до російського соціального року. Хоча «4исла» часто порівнюють із зовсім не схожими між собою російськими гуртами на кшталт «ДДТ», «Аліси», «Агати Крісті» й «Калинового моста», їхня музика є оригінальною і займає своє достойне місце в рок-середовищі. Своєю творчістю вони прагнуть донести до слухача його індивідуальність та унікальність, навчити мислити та не бути схожими один на одного. «Любая лестница начинается на земле...Тебе кажется, что ты никогда не сможешь выделиться из серой массы людей, которые ежедневно, не поднимая головы, пробегают эту жизнь от края и до края. Ты думаєшь, что такой же, как все? Что твои слова все равно никто не услышит? Что мир одному не изменить? Нет! Таких, как ты, больше нет! Твое нежелание быть как все уже меняет мир. Наполни его своими Любовью и Добротой, и так же захотят поступать другие. И вот, ты уже изменил этот Мир! Ты – гражданин толпы!» – написано в анотації до альбому «Гражданин толпы».

До цього альбому увійшло 10 пісень, написаних у різні роки (декотрим із них більше 10 років). Усі вони мають чітке соціальне спрямування, що й зумовило назву. "В якийсь момент нам здалося: є що сказати суспільству. Та попри це ми не прагнемо когось повчати чи доводити щось. Тим паче не збираємося нікому нав'язувати певні морально-етичні принципи чи змінити існуючий лад. Нам хочеться закликати людей почати мислити, стати неординарними особистостями, якими нас задумав і створив Бог. Є речі, які не можна тримати в собі, тому ми і вирішили висловитися", –пояснив Геннадій Донецький.

Щодо фінансування альбому, то тут виникла приємна для гурта ситуація – меценат, який допоміг з його випуском, вирішив залишитися невідомим навіть для самих музикантів.

"Особисто для мене це стало певним знаменням: значить, когось наша творчість зачепила і спонукала на таке меценатство. Ми щиро вдячні цій людині", – зазначив лідер гурту "4исла".

Тож завдяки спільним зусиллям молодіжної громадської організації АМІК, «Вільної сцени» вже у неділю ми матимемо можливість почути справжню музику. Гурт у складі Олександра Полончака, Станіслава Копчі, Геннадія Донецького та спеціально запрошеного гітариста Дениса Фурсова представлять на розсуд аудиторії не тільки нові пісні, що увійшли до альбому, а й ті, що стануть основою наступного. Концерт є безкоштовним, а сам альбом можна вільно скачати з Інтернету.

Крім презентації альбому відбудеться ще однин захід – фотовиставка закарпатських фотографів на соцтематику. До речі, як зазначив Петро Ренжин, взяти участь і представити свої роботи можуть усі бажаючі фотографи. Не пізно звернутися і в день концерту, головне, аби зміст відповідав соціальній тематиці.

Нагадаємо, концерт відбудеться у Закарпатському обласному театрі ляльок 11 грудня об 19-й годині.

Источник : Срібна Земля

Комментарии:

 

ПУБЛИКАЦИИ

Сьогодні «4исла» презентували кліп на пісню «Різдвяна»
27-го декабря в пресс-центре "Закарпаття ONLINE" сосотоялась пресс-конференция с группой по поводу выхода нового клипа на песню ...

Музыканты из группы «4исла» готовят для закарпатцев приятный праздничный сюрприз!
Статья Юрия Ломакина о съёмках клипа на песню "Рождественская. http://uzhinform.com/obshhestvo/muzykanty-iz-gruppy-4isla-gotovyat-dlya-zakarpatcev-priyatnyj-prazdnichnyj-syurpriz-foto-video.html ...

Интервью с Геннадием Донецким
В ноябре 2012 года Геннадий Донецкий принял участие в авторской программе "Приватна бесіда з Тетяною Вашаргелі", выдержки из ...

Песня
В День Независимости Украины Геннадий Донецкий спел и выложил в сеть аудиозапись новой песни, которая как никогда точнее ...

4исла на фестивале
Отчёт о масштабном фестивале в Днепропетровске "The Best City UA", в котором принимали участие 4исла. http://korrespondent.net/showbiz/music/1367602-festival-the-best-city-ua-pod-dnepropetrovskom-posetili-45-tysyach-chelovek ...

 

shablon_3

"Любая лестница начинается на земле...

Тебе кажется, что ты никогда не сможешь выделиться

из серой массы людей, которые ежедневно,

не поднимая головы, пробегают эту жизнь от края до края.

Ты думаешь, что такой же, как все?

Что твои слова всё равно никто не услышит?

Что мир одному не изменить?

Нет!

Таких как ты больше нет!

Твое нежелание быть таким, как все уже меняет мир.

Наполни его своими Любовью и Добротой, и так же

захотят поступать и другие.

И вот, ты уже изменил этот Мир!

Ты - Гражданин Толпы!"

(Из аннотации к новому альбому группы «ЧИСЛА» «Гражданин Толпы»)

ЗАКАЗ ДИСКОВ

Обязательное поле *

 

Партнёры

mayak